Między Nami


W Między Nami znajdziesz przede wszystkim całą galerię barwnych typów. Będziesz tu mile widzianym gościem, o ile uda Ci się wyeksponować, przynależność do artystycznego świata. Przynależność ta wcale nie musi być prawdziwa, nie musisz też zbytnio przejmować się branżą - gwiazdy pop są tu równie mile widziane jak twórcy kina alternatywnego. Łatwo się tu poczuć jak w domu, ponieważ miejsce ma przytulny wystrój i niezawodnych stałych bywalców.

Między Nami in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
City Centre

adres:
ul. Bracka 20

telefon:
+48 (22) 8279441

fax:

EMAIL Między Nami

Między Nami stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Nocne życie Warszawy
Kraków nocą
Kluby w Zakopanem

Między Nami

"Tak paskudnego tortellini to chyba w życiu nie jadłam. Dobrze, że porcja była mikroskopijna. Szczyt bezczelności żądać za coś takiego 25 zł. A kawę podają w miskach."

Deedee
03.01.2010
Ocena
1/5

"Bywałem tu wielokrotnie, ale po wczorajszej kawie z mlekiem podanej w misce do zupy bez żadnego uchwytu to obciach, szkoda że grzeczne zwrócenie uwagi nie spowodowało żadnej reakcji kelnera, poza obrażoną miną, strach zamówić zupę - pewnie podana byłaby w kieliszkach "

darek
02.09.2009
Ocena
1/5

"Odwiedziłam z mężem Państwa lokal po raz drugiz myślą o pierwszej wizycie, która pozostawiła bardzo przyjemne wrażenie. Dzięi miłej obsłudze, świetnemu jedzeniu bardzo chciałam tam wrócić. Przywiązujemy się do sympatycznych miejsc z dobrym jedzeniem i tym razem również się nie zawiedliśmy. Pozdrawiamy i życzymy powodznia w przyszłości"

Marysia i Jerzy
28.03.2007
Ocena
5/5

"super wystawy i fajni ludzie tu przychodza, lubie siedziec latem w ogrodku popijac latte !"

bogus
19.03.2007
Ocena
5/5

"najwspanialsza zupka pomidorowa na swiecie, zawsze jak jestem w warszawie wpadam tam na pomidorowke : ) i salatki....bardzo fajne miejsce, ciekawe publikacje, internet dostepny, mogliby zrobic cos z toaletami....bo sa kiepskie i niezbyt czyste"

magda
11.03.2007
Ocena
4/5