Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomo�ci

Nowy lokal "z recyklingu"

Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Zieliński i Roman Gruchalski otworzyli w ¦ródmieściu "Resort", kawiarnię kulturalną, w której można się czegoś napić. Rano można zjeść śniadanie, coś małego przekąsić w porze lunchu, a wieczorem zrelaksować się przy spokojnej muzyce. W przyszłości właściciele planują również zapraszać do kawiarni DJów, a od czasu do czasu w osobnej sali wyświetlać filmy. Wszystkiego tego można skosztować we wnętrzu urządzonym w nietypowy sposób, gdzie "zużyte" przedmioty znalazły swoje drugie życie. Drinki zamówimy więc przy barze stworzonym ze starych książek, usiądziemy na krzesłach zrobionych z tekturowych rolek czy nietypowej sofie albo odpoczniemy w pozostałościach po wózkach sklepowych. Szymon i Roman złożyli te recyklingowe meble sami, dobrze się przy tym bawiąc. Chłopaki mają nadzieję, że ich klienci też będą się dobrze bawić, a jednocześnie zrozumieją wagę ekologicznego sposobu życia. "Resort" -> "re-sort" -> sortuj odpady i używaj ich w nowy sposób. W "Resorcie" nauczą was kulturalnego "recyklingu".

Source: Marta Jedraska

May.4.2011
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szy...


Foksal 19

reviewed on 15.12.2022
"Już samo wnętrze sprawiało, że amatorzy nurtu dosco-polo czyli by dużą niezręczność przebywania w wysmakowanej elegancji, przepychu..."
napisz w�asn� opini�


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka