Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Otwarcie Złotych Tarasów

Wygląda na to, że media potrafią bardzo dużo, a właściwie i dosadnie przekazany komunikat może zdziałać bardzo dużo. To prawdopodobnie dzięku niemu udało się uniknąć katastrofy komunikacyjnej i totalnego chaosu, jaki mógł zapanować na drogach stolicy. Wszystko przy okazji otwarcia nowego centrum handlowego w Złotych Tarasach - prawdopodobnie największej inwestycji ostatnich czasów.
Jego otwarcie mogło kompletnie sparaliżować ruch przy Dworcu Centralnym w Warszawie. Na szczęście, tak sie nie stało. Oczywiście, Warszawiacy zjawili się w tym dniu w Złotych Tarasach w znacznej. Ilość ta jednak nie była ani przesadzona, ani przekraczająca normalnej wizyty Warszawiaków w tego typu miejscu w sobotnie popołudnie. Nie było brutalnych walk o promocje ani milionowych kolejek.
Całość budynku to blisko 63,5 tys. W „Złotych Tarasach” swoją siedzibę znalazło ponad 200 sklepów, 20 restauracji i kawiarni, a także kluby muzyczne (m.in. legendarny klub jazzowy)
Największą atrakcją otwarcia centrum handlowego w Złotych Tarasach były nie tylko liczne konkursy, którymi starano się uatrakcyjnić zakupy przybyłym. Przede wszystkim było to głośne i zapowiadane od dłuższego czasu otwarcie kolejnej restauracji i baru zarazem – Hard Rock Cafe. Imprezę prowadził znany dziennikarz Michał Figurski, a wśród tłumu fanów restauracji znaleźli się nie tylko mieszkańcy stolicy, ale również goście z zagranicy, fanatycy, od lat zbierający pamiątki związane z siecią Hard Rock Cafe.
Powstanie pawilonu handlowego w Złotych Tarasach to początek i zapowiedz większych inwestycji, jakie czekają Warszawę w najbliższym czasie. W Planach jest wybudowanie wysokościowca według projektu Daniela Libeskinda, przy pl. Defilad ma powstać Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Source: sz.s.

08.02.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka