Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Barasiliana w Warszawie

Karnawał sie skończył, jednak nie wszyscy chcą tak łatwo o nim zapomnieć i oszczędzają siły na ostatni zryw tego szalonego czasu w polskim wydaniu. Do Wrocławia i przede wszystkim do Warszawy zawita Brasiliana, czyli klimat Rio de Janeiro - realia polskie. Ta impreza odbędzie się w Polsce poraz pierwszy 1 marca.
Edycja warszawska obejmie takie kluby, jak CDQ, Piekarnię oraz Pańską 97. Masksymalnie pozytywną dawkę energii zaaplikują uczestnikom najlepsi didżeje i soundsystemy oraz muzyka, którą przywiozą ze sobą - od brzmień afro - amerykańskich, przez latynowskie, nowoczesne samba - reggae, bossanowę, na hip-hopie kończywszy.
Co ważne - patronat medialny nad imprezą objęłą Ambasada Brazylijska.
Rozpiska imprez wygląda następująco:

CDQ na ul.Burakowskiej 12: - Masala Soundsystem + Duże Pe - Miszczak i Calak, czyli soul, funk, disco, hip-hop) - Capoiera

Piekarnia (Młocińska 11) - Ed Szynszyl (muzyka brazylijska) - Cobe (latin house) - wizualizacje

Pańska 97 - Radikal Irie a.k.a DJ Muffini - Dj K - WillSonDee - Pokazy tańca

Source: sz.s.

27.02.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka