Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Dadaizm w muzyce

Konglomerat filmu, sztuki teatralnej oraz muzyki wydaje się być idealną formą zaspokojenia gustu nawet najwybredniejszego miłośnika sztuki. Poprzez zastosowanie elementów z tych poszczególnych form ekspresji artystycznej można w sugestywny sposób oddziaływać na zmysły i odczucia estetyczne każdego widza. Głębię i sedno sztuki, przedstawienia można pokazać na różnoraki sposób, uwypuklając każdą jego cechę, ideę czy zamysł autora.
W tak świeży, oryginalny, a zarazem bardzo zabawny sposób nowy projekt wprowadza w swój repertuar Centrum Artystyczne Montownia. Wspólnie z Fundacją Nowa Orkiestra rozpoczyna się nowy cykl imprez pod hasłem "Modern Classics".

W ramach tego projektu na deskach Montowni wystawione zostanie przedstawienie "Dadaizm w Muzyce".
Jak już sam tytuł wskazuje wszystko jest tutaj dopuszczalne. Czeka nas więc znakomita zabawa, w ramach której znajdzie się miejsce zarówno na grę aktorską przy akompaniamencie współczesnej klasyki muzycznej, jak i smaczne jedzenie i dobre wino.

Opera Genevieve de Brabant, pod przewodnictwem dyrygenta Pawła Kos-Nowickiego anagażuje nie tylko pracę chóru, aktorów, muzyków ale również widowni! Przy akompaniamencie pianisty będzie można zobaczyć niemy film "Antrakt" Rene Clair z 1924 roku.

20 czerwca, godzina 19.00
Centrum Artystyczne Montownia
Cena biletu: 90 zł

Source: sz.s.

18.06.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka