Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Rusza Jazz na Starówce

Ten jeden z najbardziej prestiżowych, polskich festiwali jazzowych co roku przyciąga niebagatelną ilość miłośników tej muzyki. Dzięki tej popularności zdobył już uznanie daleko poza obrębem naszego kraju. Dowodem tego jest obecność na koncertach w ramach festiwalu Jazz na Starówce prawdziwych gwiazd i tuzów światowego i krajowego jazzu.

Jak co roku, zebrana publiczność będzie bawić się na terenie Rynku Starego Miasta w Warszawie, a zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco.
Warszawę odwiedzą jazzmeni z Europy i USA. Odbędzie się aż 5 Premier. Na festiwalu, z założenia zróżnicowanym stylistycznie, w tym roku zagości mainstream, fusion, modern i world jazz. Usłyszymy jazz instrumentalny i wokalny.
Na koncertach zaprezentuja się zróżnicowani artyści, jak Lars Danielsson, Caecilie Norby, Nuevo Tango Ensamble, Tomasz Stańko, Caroline Henderson, Lee Konitz, Christoph Titz, Michał Urbaniak ,David Murray, The Hotlips...

XIII Międzynarodowy Plenerowy Festiwal Jazz Na Starówce 2007 odbędzie się w dniach od 30 czerwca do 25 sierpnia 2007. Rozpocznie się koncertem legendy "czarnej awangardy jazzowej", nowojorskiego muzyka Davida Murraya, który do Polski przybędzie wraz z zespołem.

Source: sz.s.

25.06.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka