Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Nowy punkt informacyjny

W związku z wakacyjnym napływem turystów zarówno z różnych miast naszego kraju , jak i zagranicznych gości, Warszawa postanowiła otworzyć specjalny, dodatkowy punkt informacyjny. Mieści się w namiocie straży miejskiej przy kościele św. Anny.

Zespół, który będzie pomagał turystom, składa się z dwóch dyżurujących strażników, pracownika biura promocji ratusza oraz przewodnika turystycznego. Punkt informacyjny oferuje dużo materiałów, które mogą okazać się pomocne dla każdego, kto odwiedza stolicę poraz pierwszy. Znajdziemy tutaj zarówno turystyczne i komunikacyjne mapy stolicy, jak i dwujęzyczne foldery, które wprowadzają w świat warszawskich zabytków. Dzięki przewodnikom dowiemy się, jak spędzić ciekawie dzień, co warto zobaczyć i co zwiedzić.

Punkt służy pomocą i radą również turystom zagranicznym. Strażnicy, pracujący w punkcie znają język angielski.

Charakterystyczny, granatowy namiot, w którym stacjonuje ekipa , będzie czynny do końca sierpnia w weekendy w godz. 10 - 21.

Nie tylko Warszawa postanowiła uruchomić tego typu nietypowy punkt informacyjny. Kraków przygotował się w podobny sposób- tutejsza informacja dla turystów działa od maja obok Barbakanu. Jest to letni posterunek policji, a funkcjonariuszom w pracy pomagają studenci.

Source: sz.s.

23.07.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka