Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Pit Lane Park - Robert Kubica w Warszawie

Przyszedł czas na łapanie ostanich chwil wakacji. Kto jeszcze może pozwolić sobie na ten komfort odpoczynku, bo kończy urlop lub dopiero przygotowuje się do powrotu na łono szkoły powinien dobrze zastanowić się nad tym, jak dobrze wykorzystać te ostatnie dni wolności.

Warszawa jak przystało na stolice tym, którzy już powrócili lub nigdzie się nie wyjeżdżali, nie pozwoli zmarnować takiej okazji. Szczególnie jeśli do tego wykazuje się jakimkolwiek zamiłowaniem do motoryzacji
Do 19 sierpnia w warszawskich okolicach gościć będzie Pit Lane Park. To unikatowe, w pełni autentyczne, interaktywne miasteczko, które stanowi wierną kopię prawdziwego Pit Lane Formuły 1. Można tutaj z bliska zobaczyć kierowców, techników , elementy stosowanej technologi i przede wszystkim samochody, jaki biorą udział w tym sławnym wyścigu.
Impreza rozpoczyna się 17 i trwa do 19 sierpnia br. Wszyscy widzowie będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych częściach programu Pit Lane Night, po których odbędą się zamknięte, na których pojawią się specjalnie zaproszeni goście.

Gościem głównym wieczoru będzie Robert Kubica

Dzięki uprzejmości władzy miasta, zorganizowane zostały autobusy, które bezpłatnie zajmą się transportem każdego, kto będzie chciał pojawić się na imprezie.
Miejsce: Warszawa, Lotnisko Bemowo, wejście od Piastów Śląskich. Autobusy będą odjeżdżać co 10 minut z dwóch przystanków: Dworzec Centralny, na wysokości Sali Kongresowej oraz Pl. Wilsona w piątek (17.08.) w godz. 9.00-19.00, w sobotę (18.08.) w godz. 8.30-22.30, w niedzielę (19.08.) w godz. 8.30-17.00.

Source: sz.s.

17.08.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 09.12.2018
"W Warszawie dobrych fryzjerów JLD może na palcach 2 dłoni by wyliczyć reszta są to fryzjerzy z chodnika wzięci przeszkoleni przez tydzień i ..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka