Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

XV Targi Turystyczne TT Warsaw Tour & Travel

XV Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw Tour & Travel odbędą się w tym roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach od 20 do 22 września bieżącego roku odbędą się. Partnerem Polski w ich organizowaniu jest Norwegia.
Wydarzenie to ma ogromne znaczenie dla przemysłu turystycznego, gdyż jak sama nazwa wskazuje, koncentruje się na przedstawieniu oraz promocji walorów i potencjału różnych krajów ze świata i Europy. Ukazuje również, jak na ich tle wypada Polska oraz jakie są jej zalety i pozytywy.
W tym celu, każdej edycji towarzyszy szereg spotkań branżowych. Odbywają się seminaria, prezentacje Polski i innych krajów oraz rozmaite warsztaty tematyczne. W roku 2007 na gości będą czekać dodatkowe nowości i atrakcje. Tegoroczne targi wyróżniają się bowiem jeszcze jedną cechą - odbywają się już od 15 lat i w tym roku świętowany jest ich jubileusz.
W związku z rocznicą TT Warsaw pojawi się Polskie Stoisko Narodowe, na którym zaprezentują się niemal wszystkie polskie regiony, a także wiele województw, powiatów, gmin i miast oraz najważniejsze polskie organizacje turystyczne.
Tegoroczna formuła będzie również bardziej nastawiona na klienta indywidualnego, poszukującego ofert wyjazdowych i pobytowych, a nie tylko na osoby branżowe. Dodatkową atrakcją jest Global Village - szczególne miejsce prezentacji kultury regionów z różnych krajów świata. Będzie tutaj można posmakować tradycyjnych potraw narodowych, obejrzeć pokazy tańców regionalnych, posłuchać charakterystycznej dla danego kraju muzyki. Oczywiście nie zabraknie rozmów i spotkań biznesowych, któe przynoszą profikty w bardziej ogólnym pojęciu.
Specjalne atrakcji dla przedstawicieli branży turystycznej i klientów indywidualnych przygotowała Norwegia - Kraj Partnerski Targów TT Warsaw 2007.

Source: sz.s.

05.09.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Ground Zero

reviewed on 16.12.2019
"Ja poznałem tam swoją żonę :)..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka