Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Teatr Montowania zaprasza!!!

Centrum Artystyczne Montownia zaprasza na premierę nowego przedstawienia - "Pomrocność Jasna" w wykonaniu grupy teatralnej związanej z tą warszawską sceną. To bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych i odnosząca tam wielkie sukcesy komedia - jeden dzień z życia kobiety cierpiącej na amnezję. Sztuka w reżyserii Piotra Nowaka to historia o zabarwieniu sensacyjnym, ale również komicznym, w której nie brakuje odniesień do groteski i dramatu. Dzięki temu całościowo nawiązuje do klimatu obrazu Quentina Tarantino - "Pulp Fiction".

Splot nieoczekiwanych okoliczności sprawia, że zaczynają wracać jej wspomnienia. Czarny farsodramat okazuje się emocjonalną podróżą wciągającą widza w zaskakujący finał. Wielki zamęt, wstrząsające i zabawne zwroty akcji, przypominają jazdę kolejką górską.
Opowieść wywołuje wiele, różnorodnych uczuć i może prowadzić do ciekawych przemyśleń, będących konsekwencją wędrówki w głąb siebie, do której autor zmusza odbiorców sztuki. To uruchamia nasze zmysły.
Spektakl będzie miał swoją premierę 15 września 2007, o godz. 19.30.

To nie koniec jednak atrakcji na , jakie Teatr Montownia przygotował dla swojej publiczności. 17, 18, 19 - wystawiana będzie sztuka "Wojna na trzecim piętrze" - absurdalna, napisana jakby specjalnie pod Montownię, a utzrymana w klimacie Kafki, opowieść o o manipulacji jednostki w systemie totalitarnym. Przedstawia mechanizm, w którym z ofiary czyni się zabójcę. Sztuka na podstawie tekstu Pawła Kohouta, w reżyserii Pawła Aignera.

Source: sz.s.

12.09.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Ground Zero

reviewed on 16.12.2019
"Ja poznałem tam swoją żonę :)..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka