Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Alternatywna Scena Promocyjna

Do końca września Centrum Artystyczne Montownia zaprasza wielbicieli teatru na spektakle, wystawiane w ramach cyklu "Alternatywna Scena Promocyjna 2007". Zgodnie z założeniami, jakie przyświecają temu przedsięwzięciu na deskach Montowni można zobaczyć przedstawienia przygotowane przez teatry nieinstytucjonalne z poza Warszawy. Często zwane offowymi lub alternatywnymi, grupy te zdobywają wiele znaczących nagród na festiwalach w kraju i zagranicą, w związku z czym ich działalność godna jest zaprezentowania szerszej publiczności. W ramach cyklu nie brak również młodych, dopiero debiutujących artystów.

Głównym celem projektu "Alternatywna Scena Promocyjna” jest promocja teatru niekonwencjonalnego, nieinstytucjonalnego, który często ma więcej do zaprezentowania niż teatr zawodowy. Nierzadko porusza tematy współczesne, bliższe obecnemu odbiorcy, nieważne czy zahacza o sferę społeczną czy polityczną. Akcja jest również szansą na zaistnienie w Warszawie dla rozmaitych, ciekawych zjawisk teatralnych, teatrów tańca, zespołów z kręgu visual art.

Centrum Artystyczne Montownia zaprasza na dwa przedstawienia w ramach cyklu:
„6,27”- TEATR ART. 51 - 27 września, godz. 19.00
"GEIST" – TEATR KANA - 29 września, godz. 19.00

Bilety: 25 i 15 PLN.

To nie koniec dobrych wieści dla warszawskich miłośników teatru. Gazeta Cafe zaprasza na kolejną edycję spotkań i dyskusji, tym razem na temat teatru. Do studia zapraszani będą ważni twórcy, aktorzy związani z rozmaitymi, ciekawymi scenami. Pierwszym gościem będzie Teatr Na Woli, a 24 września odbędzie się spotkanie poświęcone spektaklowi "Zabijanie Gomułki". W rozmowie wezmą udział Jerzy Pilch i Jacek Głomb.
Zobacz również: Teatry w Warszawie

Source: sz.s.

20.09.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 19.03.2019
"Ok..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka