Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Działania muzyczne Montowni

Oprócz działalności teatralnej Centrum Artystyczne Montownia znane jest z zaangażowania w inne formy artystycznej wypowiedzi oraz szeroko pojętej rozrywki zarówno intelektualnej, jak i fizyczno-ruchowej.
13 października odbędzie się impreza w rytmie salsy, do udziału w której zaproszeni są wszyscy - chętni zabawy i tańca. Parkiet klubu Naparstek rozpalać będą dźwięki zapuszczane przez dja Umberto. Impreza rozpoczyna się o godz. 22.00. Wstęp wynosi 5 zł. Przy okazji będzie można zobaczyć wernisaż prac Michała Mackiewicza, a zajęcia taneczne poprowadzą trenerzy z profesjonalnej, warszawskiej szkoły tańca - Latin Groove.
Klub Naparstek zaprasza również w następnym tygodniu - 20 października odbędzie się impreza - "Minimal tendencies", jak sama nazwa wskazuje - skoncentrowana wokół punktowych rytmów spod znaku house music, minimal techno.

Pozostając w muzycznych klimatach, Montownia zaprasza na najbliższe koncerty dwóch ciekawych zespołów. 18 października zagra kapela "Zbawiciele". Na co dzień muzycy zajmujący się marketingiem i reklamą, po godzinach pracy wykonują swoje piosenki o miłości. Skład: Michał Kowalczyk - gitara basowa, wokal; Tomasz Sęktas - gitara; Jarosław Sosiński - perkusja; Michał Tober - wokal, gitara. Wstęp wolny.
Istniejący od roku zespół "Untitled" 26 października zagra w klubie Naparstek, gdzie towarzyszyć mu będą pokazy video autorstwa Gamida Ibadullayeva. Muzycy grają jazz eksperymentalny, łączący różnorodne elementy i poszukujący nowych form wyrazu.

Source: sz.s.

10.10.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 19.03.2019
"Ok..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka