Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw

Od 5 listopada tego roku w stolicy istnieje Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przestępstw. Działalność instytucji wpisuje się w program rządowego projektu pilotażowego Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw. Przedsięwzięcie to zostało zainicjowane zarządzeniem Ministra Sprawiedliwości z 28 sierpnia 2007 roku.

Ośrodek tworzy grupa kompetentnych i przyjaznych ludzi, wśród których znajdziemy zarówno psychologów, pedagogów, prawników, jak i psychologa, potrafiącego komunikować się w języku rosyjskim. Jego celem jest konkretna pomoc psychologiczna oraz prawna ofiarom przestępstw oraz budowanie Sieci na swoim terenie.

Warszawski Ośrodek jest otwarty od poniedziałku do soboty, w godzinach: poniedziałek, wtorek oraz czwartek od 10 do 21, w środę od 15 do 21, w sobotę od 11 do 14. Zespół fachowców będzie starał się pomóc każdego potrzebującemu pomocnej dłoni.

Source: sz.s.

27.12.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka