Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Beatbox Session w Warszawie

Czerwcowy BEATBOX SESSION to wydarzenie, składające się z dwóch części. Pierwsza z nich to warsztaty (Nagraj swój beatbox), podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak profesjonalnie nagrać i poddać komputerowej własny wokal. Podczas drugiej części, imprezy finałowej, która odbędzie się w Punkcie, dojdzie do ciekawego połączenia sztuki beatboxerskiej z muzyką drum&bass. Zagrają K-SIZE, SIMBA, ZYGULI oraz beatboxerzy - TIKTAK, PROJEKT HAŁAS.

Warsztaty poświęcone są nietypowej, aczkolwiek bardzo przydatnej umiejętności beatboxera - nagrywaniu własnych dźwięków i ich obróbce w warunkach domowych. Podczas teoretycznej części beatboxerom przedstawione zostaną techniki jak należy rejestrować i poddawać obróbce dźwięki, a w drugiej części zdobyte informacje zastosowane zostaną w praktyce, za pomocą darmowego softu. Dzięki temu każdy z uczestników będzie mógł popracować nad własnym materiałem i zapisać efekty pracy.
Warsztaty poprowadzą: TELE – doświadczony realizator nagrań, oraz FET – jeden z czołowych warszawskich beatboxerów, Wicemistrz Polski w tej dziedzinie. Udział w warsztatach jest darmowy, a liczba miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń). Zgłoszenia na adres: proszę przesyłać na adres warsztaty@16wersow.pl. W temacie należy wpisać „Beatbox Session”, a w treści podać imię, nazwisko oraz kontakt (nr telefonu, e-mail).
Data: 14.06.2008
Miejsce: Bemowskie Centrum Kultury Artbem, Górczewska 201, Warszawa Godz.: 12.00 - 16.00 Koszt: Free

Source: sz.s.

05.05.2008
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka