Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Pierwsze innowatorium

W czwartek, 1 lutego 2007 w warszawskiej Galerii Mokotów, w "Restauracji Śpiewających Kelnerów" odbędzie pierwsze tego typu spotkanie. Czym jest innowatorium, o co w nim tak naprawdę chodzi?
To nieformalne, wieczorne i cykliczne spotkania internetowych przedsiębiorców, istniejące na pograniczu dyskusji w blogosferze i wymiany e-maili oraz klasycznych konferencji biznesowych. Opiera się na zasadzie barcamp, co oznacza, że każdy może wziąść udział w spotkaniu, wystąpić z prezentacją oraz powiedzieć co myśli!
Inspiracja przyszła z warszawskich spotkań railsowych, wrocławskich GrillIT i spotkania LBA.
Co kilka tygodni będą organizowane otwarte, wieczorne spotkania innowatorium, głównie z zakresu projektów internetowych, w szczególności Web 2.0.
Sponsorem spotkania jest Warsaw Data Center - innowacyjna infrastruktura dla społeczności internetowych.
Spotkanie, zaplanowane na 1 lutego, ma charakter zapoznawczy, natomiast następne będą odbywac się pod wcześniej ustalonym wątkiem.
Udział w najbliższym spotkaniu zadeklarowało 120 osób.

Source: sz.s. Web 2.0

29.01.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka