Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

29 Warszawskie Spotkania Teatralne

Do 23 maja trwać będą Warszawkie Spotkania Teatralne, czyli jeden z najstarszych festiwali teatralnych w Polsce, zapoczątkowany w latach 60 XX wieku. Formuła festiwalu, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego polega na przedstawianiu najważniejszych i najciekawszych premier roku na deskach kilku najważniejszych scen Warszawy.

Ponad 20 spektakli takich twórów, jak Krystian Lupa, Agnieszka Holland, Krzysztof Warlikowski, Grzegorz Jarzyna, Mariusz Treliński, Jan Klata, Piotr Cieplak, Paweł Miśkiewicz, Michał Zadara, a także Agata Duda-Gracz, Anna Smolar, Barbara Wysocka, Paweł Łysak, Paweł Wodziński, Krzysztof Babicki, Remigiusz Brzyk czy Krzysztof Minkowski sprawi, że Warszawa przez co najmniej 3 tygodnie staje się europejską stolicą sztuki dramatycznej.

Source: e-warszawa

21.05.2009
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 29.09.2018
"Napiszcie proszę jak wyglądają wasze liczne szkolenia i na czym one się opierają? Gdzie byliście na tych szkoleniach? Ile godzin was szkolił..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka