Jaga Hupało & Thomas Wollf Hairdesign


Swoją przygodę z fryzjerstwem Jaga Hupało rozpoczęła u bokuf Edwarda Szymańskiego w Kłodzku. Po otworciu salonu w Nowej Rudzie, postanowiła się przenieść do Warszawy, gdzie od 2000 roku wraz z mężem Thomasem Wolffem otowrzyła dwa salony fryzjerskie. Oprócz działlności w "Jaga Hupało & Thomas Wolff Hair Design" fryzjerka współpracuje z magazynami Elle, Twój Styl, Cosmopolitan Gala. Razem z Thomasem Wolffem są także autorami peruk do oper w reżyserii Mariusza Trelińskiego - Eugeniusz Oniegin, Madame Butterfly, Król Roger i Otello, a sama jest przygotowywała fryzury do miusicalu "Koty" i "Wampiry" teatru Roma. Hupało i Wollf wypuscili również własną linię kosmetyków do włosów. Nowy salon znajduje się na Al. Jerozolimskich 53.

Jaga Hupało & Thomas Wollf Hairdesign in English

spis us�ug
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Burakowska 5/7

telefon:
+48 (22) 636 67 59

fax:

EMAIL Jaga Hupało & Thomas Wollf Hairdesign

Jaga Hupało & Thomas Wollf Hairdesign stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Trendy Hair Fashion
Hupało & Wollf Hairdesign
Franck Provost

Jaga Hupało & Thomas Wollf Hairdesign

"Moze pani hupalo zechce zlitowac sie nad jej 4 psami. Wlasnie w twj chwili wyja z zimna sasiadka"

ewa
19.01.2014
Ocena
3/5

"Jaga jest bardzo dobrym wrazliwym człowiekiem.Jest utalentowaną młodą osobą .Chyle głowe przed takimi ludźmi ktorz doszli do czegoś pracą swoich rak .A jeżeli ktoś zile pisze to znaczy że jest złym człowiekiem ,zazdrosnym i jest nieudacznikiem życiowym ...."

Anna
17.07.2012
Ocena
3/5

"jaga jest swietna obcinala moja mae i wyglad swietnie"

michał
29.09.2008
Ocena
3/5

"tylko szkoda,ze to jest takie zaklamane po pierwsze to Pani Jaga naprawde nazywa sie Janina szmit,po drugie wykorzystuje talent swoich styli na maksa "

piotr
20.09.2008
Ocena
3/5

"Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie. Ordynator odpowiedział: • Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. • Aha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek. • Nie - powiedział ordynator - normalna osoba pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z widokiem czy bez? "


27.09.2007
Ocena
3/5

"moja babcia tez tak opitala cala rodzinke : ) slyszalam ze strasznie drogo i szpan...polecam JLD to najlepsze salony w polsce"

hanka
27.09.2007
Ocena
3/5