Hostele w Warszawie

Szybkie tempo życia, biznes i II wojna światowa - z tym najczęściej kojarzy się Warszawa. Jako stolica Polski, przyciąga miedzynarodowe firmy i korporacje, natomiast jako miasto niemal doszczętnie zniszczone podczas II wojny światowej - daje świadectwo historii Polski i Europy. Warszawa jest łącznikiem między wschodem a zachodem, dzięki czemu można łatwo i tanio się do niej dostać. Jednak zupełnie inaczej wygląda sytuacja z noclegami... Przybywające tu tłumy biznesmenów przyczyniły się do rozwoju głównie międzynarodowych, drogich sieci hotelowych, przez co Warszawa stała się mało przyjazna turystom z plecakiem...

Nie martwcie się jednak! Portal e-warszawa.com oraz Hostelbookers.com idą Wam na pomoc! Pomożemy Wam znaleźć odpowiednie hostele w Warszawie na kieszeń przeciętnego backpackersa, dzięki czemu będziece mieli więcej czasu i funduszy na korzystanie z uroków Warszawy!Warsaw Hostels (po angielsku)
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szy...


Foksal 19

reviewed on 15.12.2022
"Już samo wnętrze sprawiało, że amatorzy nurtu dosco-polo czyli by dużą niezręczność przebywania w wysmakowanej elegancji, przepychu..."
napisz w�asn� opini�


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy prostą w obsłudze wyszukiwarkę, która pozwoli Wam w mgnieniu oka znaleźć to, czego szukacie! Wystaczy kilka kliknięć, by sprawdzić standard obiektu, recenzje i lokalizację na mapie - czyli wszystko, co chcecie wiedzieć! Z nami rezerwacja noclegu to czysta formalność!