Wydarzenia kulturalne w Warszawie

obecnie (3/2023)

wkr�tce (4/2023)Warszawa Hotele
Apartamenty

 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szy...


Foksal 19

reviewed on 15.12.2022
"Już samo wnętrze sprawiało, że amatorzy nurtu dosco-polo czyli by dużą niezręczność przebywania w wysmakowanej elegancji, przepychu..."
napisz w�asn� opini�


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka


Wydarzenia doroczne
Warszawa - Muzea
Warszawa - Teatry
Warszawa - Kina


Nocne życie Warszawy
Ad Libitum


e-krakow.com
Co się dzieje w Krakowie?

Pod względem liczby i jakości wydarzeń kulturalnych Warszawa śmiało może równać się z innymi stolicami europejskimi. Znajdziecie w niej wszystko - od wielkich uroczystości po kameralne spotkania. Częstymi gośćmi są tu artyści o międzynarodowej sławie, przede wszystkim zespoły, ale także aktorzy, pisarze i malarze. Wybór propozycji może na początku przytłaczać, toteż postaramy się pomóc w zorientowaniu się w wydarzeniach stolicy.

Wizyty w Warszawie są zawsze niezmiernie ciekawe i owocne - bardzo trudno nie trafić tutaj na jakieś interesujące nas wydarzenie. Niektóre z nich, takie jak Międzynarodowy Konkurs Chopinowski czy Warszawski Festiwal Filmowy, stały się słynne na cały świat.

Jednak nie każde wydarzenie, w którym chcemy wziąć udział, musi być od razu międzynarodowe, dlatego staramy się informować Was także o tych mniejszych. W kalendarzu imprez znajdziecie listę koncertów, spektakli i wystaw. Jeśli zejdziesz choć odrobinę z utartej ścieżki, a odkryjesz w Warszawie perełki, o których nawet nie marzyłeś. Jest tu mnóstwo miejsc, w których dzieją się rzeczy interesujące, niszowe i nowatorskie.

Radzimy przede wszystkim zwrócić uwagę na wystawy odbywające się w stolicy. Sztuki plastyczne mają tu długą i chlubną tradycję, a polscy twórcy są obecnie zaliczani w rankingach do światowej czołówki. W Warszawie znajdziesz to, co najlepsze w polskiej kulturze! Dowiedz się o bieżących wydarzeniach, a jeśli któreś zasługuje na szczególną uwagę, napisz nam o tym!

Powyżej:
Centrum Artystyczne Montownia - jeden z najciekawszych teatrów w Warszawie

Poniżej:
Wkrótce w Warszawie:
Koncerty dwóch legend gitarowego, alternatywnego grania