Wydarzenia kulturalne w Warszawie

obecnie (6/2016)

wkrótce (7/2016)Warszawa Hotele
Apartamenty

 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 27.04.2016
"Nie polecam salonu JLD al. Jerozolimskie! ścięcie "na szybko" bez widocznych zmian, rozjaśnianie spaliło włosy, do tego ceny bardzo wygórowa..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka


Wydarzenia doroczne
Warszawa - Muzea
Warszawa - Teatry
Warszawa - Kina


Nocne życie Warszawy
Ad Libitum


e-krakow.com
Co się dzieje w Krakowie?

Pod względem liczby i jakości wydarzeń kulturalnych Warszawa śmiało może równać się z innymi stolicami europejskimi. Znajdziecie w niej wszystko - od wielkich uroczystości po kameralne spotkania. Częstymi gośćmi są tu artyści o międzynarodowej sławie, przede wszystkim zespoły, ale także aktorzy, pisarze i malarze. Wybór propozycji może na początku przytłaczać, toteż postaramy się pomóc w zorientowaniu się w wydarzeniach stolicy.

Wizyty w Warszawie są zawsze niezmiernie ciekawe i owocne - bardzo trudno nie trafić tutaj na jakieś interesujące nas wydarzenie. Niektóre z nich, takie jak Międzynarodowy Konkurs Chopinowski czy Warszawski Festiwal Filmowy, stały się słynne na cały świat.

Jednak nie każde wydarzenie, w którym chcemy wziąć udział, musi być od razu międzynarodowe, dlatego staramy się informować Was także o tych mniejszych. W kalendarzu imprez znajdziecie listę koncertów, spektakli i wystaw. Jeśli zejdziesz choć odrobinę z utartej ścieżki, a odkryjesz w Warszawie perełki, o których nawet nie marzyłeś. Jest tu mnóstwo miejsc, w których dzieją się rzeczy interesujące, niszowe i nowatorskie.

Radzimy przede wszystkim zwrócić uwagę na wystawy odbywające się w stolicy. Sztuki plastyczne mają tu długą i chlubną tradycję, a polscy twórcy są obecnie zaliczani w rankingach do światowej czołówki. W Warszawie znajdziesz to, co najlepsze w polskiej kulturze! Dowiedz się o bieżących wydarzeniach, a jeśli któreś zasługuje na szczególną uwagę, napisz nam o tym!

Powyżej:
Centrum Artystyczne Montownia - jeden z najciekawszych teatrów w Warszawie

Poniżej:
Wkrótce w Warszawie:
Koncerty dwóch legend gitarowego, alternatywnego grania