InterContinental Warszawa


InterContinental znajduje się w samym sercu miasta, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Oba budynki znakomicie oddają kontrast między realnym socjalizmem i wczesnym kapitalizmem – oczywiście na korzyść tego drugiego. Umeblowanie w InterContinental jest także świeże i współczesne, poza tym w hotel posiada znakomitą restaurację i salę konferencyjną, a ponadto wszystkie udogodnienia, o których możesz zamarzyć: polecamy szczególnie imponujące centrum fitness wraz z basenem i solarium na czterdziestym drugim piętrze.

InterContinental Warszawa in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
City Centre

adres:
ul. Emilii Plater 49

telefon:

fax:

EMAIL InterContinental Warszawa

InterContinental Warszawa stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Hotele w Zakopanem

InterContinental Warszawa

"Piękny luksusowy hotel. Klasa"

Paris
01.08.2010
Ocena
3/5

"Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalna obsługa, jedzenie bez zarzutu, dodatkowe atrakcje również. Polecam klub fitness RiverView na ostatnim piętrze - miejsce miłe, ale głównie jest to zasługa personelu, który stara się sprostać często niedorzecznym wymaganiom klientów. Tak wogóle ostatnio bardzo dziwnym, dorobkiewiczom, pyszałkom, z brakami w kulturze, skąd oni tam sie biorą? Gratuluję cierpliwości i stanowczości jednej z Pań na fitnessie;) Chętnie bym ją widział w swoim teamie. "

GRZEGORZ
21.01.2010
Ocena
4/5

"Bardzo dobrze wyposażone pokoje to największy plus tego hotelu. Pełen komfort. Urzekła mnie również obsługa hotelowa, od której mogliby się uczyć koledzy z niejednego miasta w Polsce. Wiem coś o tym, bo non-stop podróżuję. Bardzo miły i nastrojowy hotel i ten widok z okna - cudowny. Jest tu jeszcze wiele atrakcji, ale to trzeba sprawdzić samemu"

Krzysztof
19.06.2007
Ocena
5/5