Hotel Le Regina


Le Regina jest nowo powstałym zaciszem w ustronnej części malowniczego Starego Miasta. Jeśli szukasz ciszy i spokoju, ten hotel zdecydowanie jest dla Ciebie - przebywając tutaj, czujesz się oddalony o lata świetlne od codziennego wyścigu szczurów w centrum miasta. Wnętrze Le Regina to połączenie współczesnego wystroju z domowym ciepłem i intymnością. Obsługa hotelowa jest miła i kompetentna, ponadto czeka nas tutaj sporo atrakcji – między innymi przyjemny basen.

Hotel Le Regina in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Koscielna 12

telefon:

fax:

EMAIL Hotel Le Regina

Hotel Le Regina stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Hotele w Zakopanem

Hotel Le Regina

"nierozumiem tych wypowiedzi le Regina na obecną chwile jest najdroższym hoteelem w polsce za 1 dzień płaciłem 2769. Mało?"

niko
16.08.2010
Ocena
5/5

"rewelacyjny maly hotel w sercu starego miasta !!!! moze nie tak piekny jak Stary w Krakowie ,ale jak na warszawe to prawdziwa perla na noc,polecam"

hanka banarska
20.02.2007
Ocena
5/5

"Hotel posiada uroczy, cichy dziedziniec z pięknie utrzymanym ogrodem i romantyczną fontanną. Lobby wita przyjaznym ciepłem kominka i kameralną atmosferą. Po trudach dnia hotel zapewnia gościom relaks we własnym spa, nawiązującym do antycznych tradycji łaźni i składającym się z basenu, siłowni, oraz sauny. goraco polecam na zimne noce podczas pobytu w Warszawie"

aleksandra
19.01.2007
Ocena
5/5