Sheraton


Hotel Sheraton ma wiele cech, które czynią go idealnym miejscem noclegu zarówno podczas podróży służbowej, jak i turystycznej. Przede wszystkim sąsiaduje z jednej strony z centrum nocnego życia na Nowym ¦wiecie, a z drugiej - z £azienkami, w których można odpocząć po intensywnym dniu lub imprezowej nocy. W hotelu znajduje się 350 pokoi, w tym 60 w ekskluzywnej części Sheraton Towers. Goście w podróży służbowej mają tu do dyspozycji pokoje, w których wprowadzono wszelkie możliwe udogodnienia - nawet biurka i światło są specjalnie zaprojektowane dla wygody tych, którzy w Warszawie nie tylko się bawią, ale także pracują.

Sheraton in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Lazienki

adres:
ul. Boleslawa Prusa 2

telefon:
+48 (12) 4214865

fax:
+48 (12) 4214865

EMAIL Sheraton

Sheraton stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Hotele w Zakopanem

Sheraton

"Wszystko w harmonii. Obsługa 5/5 . Pokój 5/5 - prze wygodne łózko : ). Internet w pokoju 1/5 , oczywiscie jest do dyspozycji dla goscia ale za opłatą i to horrendalną, tz dostęp do internetu przez 24h kosztuje 72zł : O Płacisz za noc 550zł i jeszcze musisz dopłacać za internet . . Bark basenu, i jacuzzi. Lokalizacja świetna. Drugi raz tam spać nie będe ,w tej samej cenie można lepiej spędzić popołudnie, wieczór i noc np Inter Continetal : ) "

Arkadiusz
17.11.2011
Ocena
3/5

"5 gwiazdkowa obsługa, miła, przyjazna atmosfera, indywidualna dbałość o klienta. Dobry standard na świoatowym poziomie. Goraco polecam.Warto korzystać z usług tej sieci."

marta
16.07.2007
Ocena
5/5