Czarny Kot


Czarny Kot na początku miał być klubem - i to nieco tłumaczy jego nietypową dla hotelu architekturę i przypominające labirynt wnętrze. Na początku możesz potrzebować mapy, by znaleźć swój pokój (lub nawet recepcję, która jest tutaj na pierwszym piętrze!) - jednak to właśnie stanowi cały urok tego miejsca, a poza tym zgubienie się daje szansę zwiedzić malownicze korytarze (z narysowanymi na ścianach liniami biegnącymi przez cały hotel), i dwadzieścia pięć pokoi, wśród których nie znajdziesz dwóch podobnych. Pokoje są czyste, choć małe, łazienki, czasami większe od pokoi, nie mają jednak w wyposażeniu mydełek ani szamponów. Barwne i oryginalne wnętrza i dekoracje rekompensują nieco wszystkie wymienione niedogodności.

Czarny Kot in English

spis hoteli
opinie

Mapa

location:
Zoliboz

adres:
65 Okopowa

telefon:
+48 (22) 8154898

fax:

EMAIL Czarny Kot

Czarny Kot stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Hotele w Zakopanem

Czarny Kot

""


28.03.2011
Ocena
1/5

"cos sie chyba zmienilo i biznes sie kreci bo buduja dalej, bedzie wielki hotel! lokalizacja nie zla - blisko arkadii, 15 min tramwajem pod samym dworcu"

k&p
01.02.2010
Ocena
3/5

"Ten hotel nie ma trzech gwiazdek, nie figuruje nawet w ewidencji obiektów hotelarskich. Nie wierzę w pozytywne oceny na większości serwisów pośredniczących w rezerwacji, zostały one najprawdopodobniej spreparowane (jak sam się przekonałem negatywna opinia nie ma tam szansy na publikację). Recepcja działa tylko do godziny 22, w budynku nie ma windy, najbliższy postój taxi jest dopiero przy Arkadii. W pokojach brud i straszny zaduch, o dokładności sprzątania świadczy ilość pajęczyn. Kiepska izolacja akustyczna ścian i drzwi, słychać każdy odgłos z korytarza lub sąsiedniej łazienki. Na podłodze nie było dywanu lub wykładziny. Narzuta na łóżko to plama na plamie, obrusy i firanki nie były z pewnością prane od miesięcy. Stan pościeli koszmarny, zastanawialiśmy się nawet czy była ona świeża. W ciągu dnia odgłosy z placu budowy za oknem (hotel się rozbudowuje). ¦niadania kiepskie, hotel na wszystkim oszczędza. Za dekorację stołu robi kwiatek... doniczkowy. Gburowaty brunet na recepcji, drugi z panów trochę bardziej profesjonalny. Stara się jedynie najmłodszy kelner. Nie wiem czym jeszcze zajmują się te panie ze wschodnim akcentem poza wymianą ręczników, ale raczej nie sprzątaniem. Wystrój wnętrz koszmarny. Albo ten "hotel" jest lub był przykrywką dla agencji towarzyskiej, albo dekorator jest zafascynowany kiczem. Odradzam wszystkim, cena tylko pozornie może wydawać się atrakcyjna."

Tomasz
28.09.2009
Ocena
1/5

"Beznadziejny hotel obsługa pozostawiająca wiele do życzenia(chamstwo i brak kultury) cena nie adekwatna do warunków (brud na parapetach, beznadziejne śniadania)nie polecam z całego serca"

ana
29.06.2008
Ocena
3/5