Teatr Sabat Revue Show


Sabat Revue, założony przez Małgorzatę Potocką, jest miejscem wyjątkowym nie tylko dla Warszawy, ale i dla całej Polski. Wchodząc tu, nastaw się na spektakularne show w scenerii rodem z przedwojennej Warszawy. Stylowe wnętrze, utalentowani piosenkarze i tancerki pozwalają tu stworzyć prawdziwy kabaret w dawnym stylu. Na scenie często pojawiają się gwiazdy polskiego teatru, jednak prawdziwym clue programu są piękne i utalentowane tancerki w olśniewających kostiumach i ich wspaniałe układy choreograficzne. Po spektaklu możemy zostać na obfitym obiedzie a następnie samemu spróbować swoich sił na parkiecie przy dźwiękach granej na żywo muzyki.

Teatr Sabat Revue Show in English

spis miejsc
opinie

Mapa

location:
Royal Way

adres:
ul. Foksal 16

telefon:
+48 (22) 8262355

fax:
+48 (22) 8268421

EMAIL Teatr Sabat Revue Show

Teatr Sabat Revue Show stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Teatr Sabat Revue Show

"Moim zdaniem Teatr Sabat ma swoją magię. Przepiękne tancerki przykuwają wzrok, a kostiumy są wyjęte niczym z Moulin Rouge. Pióra, gorsety- dzięki nim można się poczuć niczym w Paryżu. A tu, na Foksal 16, w samym centrum Warszawy można spędzić bardzo miły wieczór. Szampan na wejściu, kolacja, niesamowite show, a później dancing. Tu nie płaci się za sam spektakl, tu płaci się za wieczór. Moim zdaniem jest to jedno z najbardziej pozytywnych miejsc w Warszawie."

Paulina
07.04.2015
Ocena
5/5

"Małgośka nie chce zejść ze sceny...ciekawe kiedy to uczyni??? kiedyś super laska, teraz baleronik :)))"

jerras
28.01.2012
Ocena
3/5

"Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii i już wyjaśniam dlaczego. Otóż w kwietniu 2011 chciałam zrobić seniorom mojej rodziny prezent i zakupiłam 4 bilety na "Revia Forever". Nie muszę dodawać jak ogromna była ich radość, gdy otrzymali bilety a do "wielkiego show" odliczali dni. I stało się najgorsze, ponieważ na 2 godziny przed rozpoczęciem otrzymałam telefon z teatru, że z powodu choroby aktora spektaklu nie bedzie i zaproponowano inny termin. Skorzystałam i odebrałam nowe bilety, a seniorom było trochę przykro, ale cieszyli się, że jednak mogą w tym Show uczestniczyć. Niestety i tym razem i to na ok godzinę przed rozpoczęciem otrzymałam telefon, że z przyczyn niezależnych od teatru spektakl odwołany. Nie będę opisywała jak było przykro naszym seniorom i jak mi było przykro, że prezent był ogromnym niewypałem. Jestem ciekawa czy często się tak lekceważy klientów Teatru Sabat i czy Pani Małgorzata Potocka zamierza tę praktykę zmienić."

zawiedziona
27.12.2011
Ocena
3/5

"Super teatr to trzeba przyznać bardzo miła obsługa i pyszne jedzonko.Byliśmy z mężem na Rewii Forever coś pięknego wspaniałe kostiumy,gwiazdy sceny,choreografia wszystko na najwyższym poziomie.Jednak perłą teatru jest piękny balet.Z całą pewnością zawitam w tym wspaniałym teatrze.Ewa i Krzysztof z Jaworzna"

Ewa
05.05.2011
Ocena
5/5

"Pierwszy raz byliśmy w tym teatrze. Klasa sama w sobie. Przedstawienie, obsługa, kolacja ok.Spotkało nas jednak rozczarowanie, kiedu wróciliśmy tam, bo okazało się, że mąż niechcący zostawił leki, bardzo potrzebne zresztą. Niemiły Pan w drzwiach nawet nie pofatygował się, żeby pójść i sprawdziś, czy ktoś może znalazł dość dużą torbę z lekami Zignorował męża i był oburzony, że ktoś od niego czegoś chce.Gdyby nie to, że sama rewia super i ruda, ładna i bardzo miła kelnerka, to nie wyglądałoby to dobrze. No , ale poza tym chętnie tam wrócę jak Pani Potocka zwolni tego gbura:)"

Agnieszka
07.03.2011
Ocena
4/5

"Szczerze mówiąc, przychodzimy do tego teatru dla jednej osoby,gwiazdy,kobiety z wielką klasą,pięknej i utalentowanej,przykuwającej uwagę kobiet i mężczyzn-wyjątkowej JOLANTY MROTEK ps.dobrze,że nie gra w tej nowej premierze,to by Jej tylko zaszkodziło...(Nam się nie podobało,i nie tylko nam)Tak naprawdę to ona jedyna marnuje się w tym miejscu..."

krzysztof
16.04.2010
Ocena
4/5

"Balet Teatru Sabat, składający się z kilku wybitnie utalentowanych i olśniewająco pięknych tancerek jest rzeczywiście cudny, ale przydałoby się umieścić w programie nieco więcej przystojnych panów, żeby panie na widowni też miały jakąś rozrywkę. :) Ostatnio oglądałam spektakl "Europa razem". Szczególnie zachwycił mnie uroczy Piotrek Bajtlik, którego widziałam już wcześniej w paru musicalach i sztukach teatralnych oraz trzy tańce porywająco wykonane przez parę znakomitych solistów baletu: Joannę i Jarosława Derybowskich. "

beti
06.06.2008
Ocena
4/5

"jest to swietne miejsce gdzie możemy zabrać swoich gości zagranicznych. znów wybieramy się do Was 08 grudnia z okazji moich 50 urodzin.super atmosfera, piękny show i jeszcze na zakończenie wspaniałego wieczoru dyskoteka.3w1. czas spędzony u Was nazywamy WIECZOREM DŁUGICH NÓG. jeszcze coś szczególnego dla p.Małgorzaty Potockiej (proszę jej to przekazać):kiedy na zakończenie wszyscy artyści wyszli na scenę zapytałam męża która kobieta najbardziej mu się podoba. odpowiedział-MAŁGORZATA POTOCKA ! "

anna
14.10.2007
Ocena
5/5

"Wspaniałe miejsce, więcej takich powinno być w Warszawie, a tym barzdiej w całej Polsce, tylko warunek na takim poziomie jak w U P.Małgorzaty Potockiej .Gratuluje Iwona Rosłon"

iwona
10.07.2007
Ocena
3/5