Raster


Raster jest pomysłem dwóch kuratorów – £ukasza Gorczycy i Michała Kaczyńskiego. Według ich słów, jest to nie galeria, lecz świetlica – miejsce, w którym dzieła sztuki po prostu mieszkają, tak samo jak meble i ludzie. Można tu obejrzeć prace najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych twórców młodego pokolenia, a potem ostudzić emocje, oglądając pocztówki i gadżety lub popijając w fotelu kawę. Nie poczujesz tu dusznej i czołobitnej atmosfery muzeum, raczej knajpiany luz i możliwość swobodnej dyskusji, nie tylko o sztuce. I o to właśnie chodzi!

Raster in English

spis miejsc
opinie

Mapa

location:
City Centre

adres:
ul. Hoża 42/8

telefon:

fax:

EMAIL Raster

Raster stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Raster

"warszawski SZTYWNY LUZ"

marta
23.08.2007
Ocena
3/5

"strasznie zniszczyliście to miejsce. Jest naprawdę tak źle?"

szo
23.08.2007
Ocena
3/5

""Knajpiany luz"? - nie wydaje mi się. Co prawda nie jest to muzeum, ale o swobodę i naturalność bez ograniczeń nie jest tu łatwo. Kawa, winko, piłkarzyki i kilka sztucznych uśmiechów nie wystarczą, by stowrzyć swojską, świetlicową atmosferę. "

Malwina
11.07.2007
Ocena
2/5

"lansiarskie miejsce, duzo szpanu.....i kasy, chlopaki wiedza jak wcisnac wspolczesne badziewia nadzianym bankierom i nowobogackim snobom i za to im chwala, ze robia tych burakow na szaro, kiedys odbywaly sie tam fajne imprezy,koncerty, teraz glownie kaska rules..."

hanka banarska
14.03.2007
Ocena
3/5