Warszawa Niusy

niusy home
spis wiadomości

Pierwsze innowatorium za nami

I już po pierwszym innowatorium, które odbyło się w Restauracji Śpiewających Kelenerów w Warszawie. W podstawowym założeniu miało być połęczeniem internetowej formy kontaktu z tradycyjnymi dyskusjami i spotkaniami biznesowymi, skupiło liczbę około 200 osób, co w dużym stopniu przerosło oczekiwania orgaznizatorów. Następne innowatorium planowane w terminie 4-5 tygodni.
Spotkanie skupiło przedstawicieli różnorodnych zawodów związanych z branż internetową - Przedstawiciele portali i usług, pomysłodawcy, webmasterzy, studenci, programiści, pracownicy firm internetowych, graficy, dziennikarze. Każdy miał 10 sekund, aby przedstawić się w kilku słowach kluczowych.
W czasie prezentacji można było poznać bagaż doświadczeń ludzi, którzy w przewadze reprezentują znane blogi, portale i usługi internetowe, tak że w dużym stopniu orientują się w podejmowanym temacie.
Po prezentacjach odbyła się dyskusja, pytania oraz wymiana opinii.

Source: sz.s. Biznesnet

05.02.2007
 


Nowy lokal "z recyklingu"
Na początku kwietnia w Warszawie pojawiło się nowe miejsce, które stawia na ekologiczną stronę życia w zgodzie z naturą. Znajomi Szymon Ziel...


Jean Louis David

reviewed on 09.12.2018
"W Warszawie dobrych fryzjerów JLD może na palcach 2 dłoni by wyliczyć reszta są to fryzjerzy z chodnika wzięci przeszkoleni przez tydzień i ..."
napisz własną opinię


Warszawa - dojazd
Warszawa - komunikacja
wyszukiwarka