Boston Port


Boston Port mieści się w małym budynku w stylu retro, utrzymanym w klimacie Mulholland Driver Davida Lyncha. Ma wielu stałych bywalców – ii to nie tylko ze względu na przystępne ceny, ale przede wszystkim na wspaniałe jedzenie przygotowywane z pasją. Jednym z serwowanych tu przysmaków jest tutaj zander (taka malutka rybka…) w śmietanie z czosnkiem, z kolei wegetarianie będą zachwyceni brokułami w sosie serowym. Jednym słowem – wspaniałe dania za niewielkie pieniądze! Niedawno Boston Port otworzył swoją filię na ulicy ¯elaznej, czynną trochę dłużej niż ta na Okolskiej: w tygodniu do 21, a w weekendy do 20.

Boston Port in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Old Mokotow

adres:
ul. Okolska 2

telefon:
+48 (22) 8440315

fax:

EMAIL Boston Port

Boston Port strona



Warszawa Hotele
Apartamenty

 


Restauracje w Zakopanem
Gdzie coś zjeść w Krakowie

Boston Port

"chcielibysmy sprobowac - czy trzeba zrobic rezerwacje dla 2 osob w weekend?"

k&p
01.02.2010
Ocena
3/5

"Nie wirzę, że ktoś się zatruł w Boston Porcie. Tam jadają setki zadowolonych stałych klentów a rybka jest zawsze świeża. Mnie mięsa bardzo smakują i polecam"

maciek
15.10.2009
Ocena
4/5

"Jeżeli chodzi o jedzenie to nieźle się strułem z moją narzeczoną. Ziemniaki opiekane surowe w środku. Mięso tak słone że nie da się go przełknąć. Ryba fatalna w smaku.Szczerze odradzam tą knajpę.Jeżeli ktoś jest w oklicy do Banialuka-jak najbardziej. Boston port OMIJAć Dalekim łukiem "

lukasz
27.08.2008
Ocena
1/5