Restauracja Staromiejska


Znajdująca się w samym sercu Starego Miasta naprzeciwko Placu Zamkowego restauracja cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków i obcokrajowców. Atmosfera jest tu miła dzięki przyjemnemu wnętrzu oraz widokowi na Zamek Królewski. Wspaniałe dania polskiej kuchni i ogromny wybór dobrych win pozwoli Ci miło spędzić popołudnie i to bez wyrzutów sumienia, że nie poświęcasz czasu na zwiedzanie! Kliknij tutaj, by zobaczyć mapkę.

Restauracja Staromiejska in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
Plac Zamkowy 15/19

telefon:
+48 (22) 8310259

fax:
+48 (22) 6359347

EMAIL Restauracja Staromiejska

Restauracja Staromiejska stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Restauracje w Zakopanem
Gdzie coś zjeść w Krakowie

Restauracja Staromiejska

"Bardzo smacznie i przyjemnie! Polecam jak najbardziej"

Piotr
14.01.2012
Ocena
5/5

"Jedzenie nieświeże (próbowaliśmy kaczki i polędwicy) a ceny dość wygórowane. Zdecydowanie nie polecam. Poza świetną lokalizacją restauracja nie ma nic do zaoferowania."

Karina
10.04.2011
Ocena
1/5

"£adnie położona. Tyle ode mnie"

kruszynka
19.04.2010
Ocena
3/5

"Zdecydowanie nie polecam restauracji Staromiejskiej gdyż będąc tam (29.06.08)czuliśmy się jak nieproszeni goście, obsługujący nas kelner był niemiły i opryskliwie zwracał się do gości. Nie potrafił zapamiętać zamówienia nawet nie chciało mu się go zapisać.Podano nam ciepły alkohol. Do tego na zamówione napoje i desery czekalismy wyjatkowo długo (przeszło 30 min.), do kawy nie podano nam cukru sami musielismy sie o niego upomnieć. Otrzymlismy go podobnie jak popielniczką z wielką "łaską". Uważamy, że tak mało wyszukane zamówienie jak kawa,lody, deser i napoje nie wymagają tak długiego przygtowania. Tym bardziej, że w momencie gdy składaliśmy zamówienie ruch w lokalu nie był duży. Pan kelner nie raczył nawet powiedzieć dziękuję gdy zapłaciliśmy rachunek i przymusowy napiwek. Zdecydowanie nie polecam . Dla nas była to pierwsza i ostatnia wizyta w tej restauracji. A myśleliśmy, że obsługa w tym lokalu jest na nieco wyzszym poziomie. NIE POLECAMY!!!!"

Rafał
29.06.2008
Ocena
1/5

"Zdecydowanie polecam Restaurację Staromiejską! Od razu czuje się, że właściciele wkładają serce w prowadzenie tej restauracji - a to ma wpływ na jakość zarówno kuchni, jak i obsługi i wystroju wnętrza."

Maciek
15.05.2007
Ocena
4/5