Trattoria Bellini


Trattoria Bellini Magda Gessler ukryta jest w gotyckich piwnicach kamienicy Krokodyla na Rynku Starego Miasta. Restauracja znajduje się na ponad 600 m2 powierzchni i składa się z kilku pomieszczeń, a każde z nich utrzymane jest w innym stylu. Włoskiego charakteru nadaje restauracji charakterystyczny zapach ziół, przemieszany z aromatem świeżo wypiekanej pizzy. Wianki z rozmarynu, białe kafle, włoskie szkło, szlachetne drewno, klasyczne blaty stołów, bogaty wybór win oraz karta dań typowych dla domowej włoskiej kuchni sprawią, że już po chwili zapomnimy o całym świecie i przeniesiemy się do samego serca Toskanii.

Trattoria Bellini in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
Rynek Starego Miasta 21

telefon:
+48 (22) 8310202

fax:

EMAIL Trattoria Bellini

Trattoria Bellini stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Restauracje w Zakopanem
Gdzie coś zjeść w Krakowie

Trattoria Bellini

"Byłem z dziewczyna na kilka dni w Warszawie i spacerując przez stare miasto zobaczyliśmy Bellini Trattori. Usiedliśmy w bardzo ładnym ogródku, kelner przyniósł nam koce bo było chłodno. Zjedliśmy pyszną pizze parme i tagiatelle z rakami. Wszystko było wyśmienite ! Tak dobrej obsługi jeszcze nie widziałem. Kelnerzy byli zawsze na wyciągnięcie ręki, bardzo mili i profesjonalni. Jeżeli zawitam do Warszawy to napewno wróce do tej restauracji. Polecam !"

Marcin
07.09.2013
Ocena
5/5

"Doskonale miejsce na wloskie makarony. Od poniedzialku do czwartku doskonale pasty tylko za 19 zlotych?? To niebywale, poszedlem, sprawdzielem, zjadlem i jestem cudownie zadowolony. POLECAM"

Mirra
28.03.2011
Ocena
5/5

"Doskonale:)) Risotto porwalo moje serce, ale ostatnio kuszę się na pasty wszelakie, ponieważ, teraz każda pasta kosztuje tam tylko 19 zl, a jak do tego dojdzie litr piwa za 7, to ....:)))"

Robert
19.02.2011
Ocena
5/5

"Dokładnie, klasa superb wśród włoskich restauracji w Warszawie. Dziękuję p. Magdo za ożywienie Starego Rynku prawdziwie włoskim smakiem. Wyjątkowym daniem trattorii jest Biała Pizza z rucolą i białymi grzybami oraz mozarellą, gruszką, serem Provolone i orzeszkami pini. Uwielbiam ja wprost."

Michalina
26.01.2011
Ocena
5/5