Restauracja POLKA


Po prostu, po polsku, przyjaźnie - trzy "p" doskonale określają atmosferę nowej restauracji znanej smakoszki Magdy Gessler. W "Polce" można poczuć smak tradycyjnej polskiej kuchni. Restauracja Gessler to początek nowego pomysłu na sieć restauracji, którym przewodzi idea szlacheckiego polskiego stołu w wersji light. Dodatkowym atutem restauracji jest jej kolorowe wnętrze: sale żółta, zielona, kominkowa i tulipanowa, a także piękne słoneczne patio. W "Polce" możecie spodziewać się prawdziwej polskiej gościnności, a przede wszystkim wspaniałej uczty dla podniebienia!

Restauracja POLKA in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. ¦więtojańska 2

telefon:
+48 (22) 6353535

fax:
+48 (22) 6359959

EMAIL Restauracja POLKA

Restauracja POLKA stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Restauracje w Zakopanem
Gdzie coś zjeść w Krakowie

Restauracja POLKA

"Kilka dni temu z rodziną odwiedziłam ową restaurację. Dużo podróżujemy i z tak niesmacznym wręcz ohydnym jedzeniem nie spotkałam się nawet w przydrożnych budkach (ceny dań jedne z najwyższych choć nie przystające zupełnie do jakości). Na marginesie obsługująca kelnerka po naszych dyskretnych uwagach, przyznała nam rację kwitując ,że tak po prostu tu jest. Wystrój kwestia gustu, mnie odpychał. Wydaje mi się jednak , że krzywa podłoga o którą można wybić sobie zęby, obdrapane ściany, pozrywana wisząca na kilku żabkach zasłona i śmierdząca zatęchła toaleta to chyba już stanowczo za dużo. Nie polecam tego miejsca nawet do odwiedzenia z ciekawości. Wstyd pani Magdo i brak szacunku do klientów."

Ewa
29.07.2017
Ocena
1/5

"Ogólnie niby było ok, lecz dania były chłodne. 10% doliczone jako napiwek to buractwo! Napiwki to rzecz zadowolenia klienta, a nie przymusu. długo się czeka na cokolwiek. Przereklamowana :( Nie polecam. No i najeść się tam nie da..."

Pawel
27.12.2011
Ocena
2/5

"tak niestety musze przyznać ,ze tak samo zostałam potraktowana , przez obsługę, wystruj niestety to nie wszystko .Ważne jest wszystko a przede wszystkim klient . "

ewa
11.06.2011
Ocena
1/5

"Nie ma co czepiać się Polki bo jedzenie mają wyśmienite -może trochę bardziej obsługę trzeba dopilnować a tak resztę oceniam na 6 tkę!!!"

niku33
21.04.2011
Ocena
5/5

"Czym powinna się charakteryzować restauracja o nazwie Polka? byłam raz więc nie chcę oceniać ale wizytę zaliczam na plus!"

miss
02.03.2011
Ocena
4/5

"Byłem... nie oceniałem dopóki nie spróbowałem, koszmar..., wychodząc z tamtej restauracji czułem się tak jakgdyby ktoś zrobił ze mnie kretyna! Rozumiem, że na potrawy można długo czekać, ale zupa???!!! 250 do 300 ml, 3 plasterki białej kiełbasy, pół jajka - za bagatela 16 zł gdzie w dobrych resaturacjach mam przyniesiony podgrzemany kociołek za 12 zł z bogatym wnętrzem w zupie, to nie wszystko. ¯ona za 30 zł kupiła małego kotleta schabowego położonego na zimnych ziemniakach.... to bez surówki bo za nią trzeba dodatkowo zapłacić 8 zł. Moje kaszanki miały max po 8 cm!!!! położone na jabłkach pokrojonych w kostkę wymazanych musztardą za ok 20 zł. Uważam, za bardzo nieuczciwe wobec nas klientów sprzedawanie mocno okrojonych porcji za duże pieniądze. Byłbym w stanie zapłacić 200 zł za obiad dla dwóch osób - ale to musiało by być pyszne, gorące i obfite!!! - co nie znaczy że wszystko to bym zjadł, pewnie i nie, ale nie lubię mieć wrażenia że kucharz i kelnerzy w m.l i dkg liczą potrawy. Na zakończenie całej wizyty, zostałem prze obsługę potraktowany jak idiota kiedy długoipisem do wydrukowanego paragony dopisano mi +10% jako napiwek dla kelnerki. Od 10 lat jestem częstym bywalcem w restauracjach w wielu Polskich miastach i nigdy z takim "kretyństwem" się nie spotkałem, zostawiam od 10 do 30% na napiwki w zależności od tego jak sobie pracownicy restauracji zasłużą, tutaj potraktowano mnie jak idiotę, jak gdybym nie wiedział jak się należy z kelnerem rozliczyć, dlatego zostawiłem tylko to oczekiwane i rządane przez nich 10% ale moja noga tam nigdy więcej nie stanie i nikomu nie będę polecał tej kuchni, a jeśli ktoś będzie cudownie na temat kuchni P. M. Gessler się wypowiadał, to pierwsze pytanie jakie zadam będzie brzmiało "jadłeś to"?. Mamy wiele wspaniałych restauracji w Polsce, uważam i piszę to z pełną odpowiedzialnością, że pracownicy tamtejszej restauracji mogli by u wielu z nich pobierać nauki co wpłynęło by na lepszą obsługę klientów. Wejdzcie na stronę tej restauracji :) i zauważcie fakt (istotny) nie można na niej napisać swojej opini w przeciwieństwie do innych restauracji które nie krytykują innych i same krytyki się nie boją. "

Adam
21.11.2010
Ocena
3/5

"Mam nadzieję się tam wybrac niedługo i sprawdzić, o co tyle krzyku"

magda
22.06.2010
Ocena
3/5

"Jednym słowem "dno". Po Pani Magdzie Gessler spodziewałam się czegoś lepszego. Na samym wejściu wraz z narzeczonym musieliśmy czekać prawie 10 min aż ktoś z obsługi raczy zaprowadzić nas do zarezerwowanego stolika. Mimo pięknego wystroju w lokalu słychać dzwięki agregatów. Ponad to po skardze do obsługi dotyczącej złego zchowania gości pochodzących z innego państwa ( głosili wulgarne i rasistowskie opinie na temat Polaków) pracując tam kelnerka zaśmała się i nie raczyła nic z tym zrobić. Kwestia jedzenia też jest nieco "delikatna" gdyż trzeba na nie po złożeniu zamówienia długo czekać i nie jest zgodne z menu ( w karcie jest pozycja dotycząca wedzonej kiełbasy, natomiast została mi podana gotowana i podpieczona),a do tego porcje są bardzo "ubogie". Restauracja nie jest godna tak wysokich cen i napewno nikomu jej nie polecę."

Sylla
13.06.2010
Ocena
1/5