Po Prostu Cafe


Po Prostu CAFE to nowoczesne bistro przy jednej z najbardziej klimatycznych i najstarszych ulic Warszawy – Chłodnej . Jest to miejsce idealne na biznesowy lunch, plotki przy kawie, odpoczynek po pracy czy randkę ze słodkościami. W naszym menu znajdziesz naleśniki, pyszne zupy, sałatki, quiche, tortille, kanapki ze świeżo wypiekanych bagiet, ale również pyszne kawy, herbaty, koktajle i smoothies oraz rozmaite ciasta. Wszystkie potrawy są przyrządzane przez nas na bieżąco. ‘Po Prostu Cafe’ oferuje darmowy internet oraz stacjonarny komputer do dyspozycji naszych gości. Na zimne dni udostępniamy ciepłe kocyki a na deszczowe - parasole. Muzyka i prasa sprawiają, że można tu ciekawie spędzić czas. W kawiarni znajduje się również ściana wystawowa, przeznaczona na prace młodych artystów oraz mini galeria z biżuterią. Poznaj prawdziwy klimat Warszawy odwiedzając „Po Prostu CAFE.”

Po Prostu Cafe in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
City Centre

adres:
ul.Chlodna 48

telefon:
22 402 00 52

fax:

EMAIL Po Prostu Cafe

Po Prostu Cafe stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Restauracje w Zakopanem
Gdzie coś zjeść w Krakowie

Po Prostu Cafe

"Szybko,Smacznie,Blisko,Tanio i przytulnie-oby tak dalej!:)"

Paula
07.07.2011
Ocena
5/5

"Szybko,Smacznie,Blisko,Tanio i przytulnie-oby tak dalej!:)"

Paula
07.07.2011
Ocena
5/5

"bardzo fajne miejsce. Pyszna kawa, bardzo smaczne ciasta i pyszne jedzenie. Zwłaszcza tortille i sałatki. Często odwiedzam to miejsce i gorąco polecam innym..."

Aneta
05.07.2011
Ocena
3/5

"Suuuper!! na prawdę rewelacyjne miejsce. miło posiedzieć poczytać gazetkę lub skorzystać z wi-fi. no i jedzenie... marzenie! jest tu wszystko, co powinno być(naleśniki, tortille, mega desery i napoje typu smothies i inne). no może poza piwem, ale i to wpływa na korzyść miejsca :] GOR¡CO POLECAM :)"

Lotta
05.07.2011
Ocena
5/5

"wspaniala kawa mrozona...mmm...doskonale ozezwia w upalne dni.Weekendowe zestawy obiadowe za 23zl (3 dania) to takze pyszne rozwiazanie dla nielubiacych gotowania"

anka
08.06.2011
Ocena
5/5