Budapeszt


To niewątpliwie najlepszy strzał jeśli chodzi o kuchnię węgierską w Warszawie. I klienci łatwo się z nami zgodzą – Budapeszt przyciąga wszystkich: od ambasadorów wyskakujących na szybki lunch po muskularnych rowerzystów potrzebujących solidnego obiadu przed wyruszeniem w nieznane. Wystrój jest prosty, lecz urokliwy dzięki drewnianym meblom w stylu folk. Jednak największym atutem Budapesztu jest oczywiście menu – tradycyjna kuchnia węgierska i wyśmienite wina rodem ze słonecznej Puszty zachwycają każdego. Koniecznie musisz tu zajrzeć - w końcu, jak powiada stare przysłowie, „Polak Węgier dwa bratanki…”

Budapeszt in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Saska Kepa

adres:
ul. Zwyciezcow 15

telefon:
+48 (22) 6176428

fax:
+48 (22) 6174089

EMAIL Budapeszt

Budapeszt stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Restauracje w Zakopanem
Gdzie coś zjeść w Krakowie

Budapeszt

"Z pozoru, zarówno miejsce jak i wystrój budzą zaufanie. Jednak to tylko pozór. czekałem na kelnera równie długo jak na samo zamówienie, mimo tego,że lokal był praktycznie pusty (a jest tego około czterech stolików). Jedzeni nie najgorsze, jednakże bez rewelacji."


21.01.2008
Ocena
1/5

"nawet nie było mi dane spróbować jak smakuje jedzenie, kelner nie interesował sie nami w ogole przez 10 minut, w końcu mąż wstał i spytał czy możemy coś zamówić. Ten sam kelner (przy prawie pustej sali!) poinformowal, że podejdzie do nas najwczesniej za 15 minut! Czekał na więcej osób czy jak?? Nie mam pojecia dlaczego wszyscyc sie tak zachwycają tą knajpą"

hb
27.10.2007
Ocena
1/5

"Bardzo lubie to miejsce. Jest spokojnie, czas inaczej plynie i co takze wazne nie jest drogo. Najfajniej jest latem, kiedy czynny jest ogrodek, ale teraz tez jest calkiem milo. Poza tym to Saska Kepa- najlepsza czesc Warszawy."

Angela
22.01.2007
Ocena
5/5