Mono Bar


Klub muzyczny w stylu londyńsko-berlińskim. Właściciele starają się, by był nie tylko dyskoteką, ale także organizatorem wydarzeń kulturalnych. Można tu wpaść na drinka już po południu i zostać do wieczora obserwując, jak restauracja w ciepłych kolorach zmienia się, głównie za sprawą oświetlenia, w szykowny klub, utrzymany w stylu szalonych lat siedemdziesiątych. Muzycznie dominują dźwięki house, funk, italo i disco. Za barem za to znajdziemy duży wybór drinków.

Mono Bar in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
City Center

adres:
ul.Mazowiecka 11a

telefon:
8251234

fax:

EMAIL Mono Bar

Mono Bar stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Nocne życie Warszawy
Kraków nocą
Kluby w Zakopanem

Mono Bar

"klub dla harpaganów ochrona nie dba w ogóle o bezpieczeństwo bujki na SALI którymi ochrona się nawet nie zainteresowała adidasy i bluzy górą jeżeli chcesz się pobawić na poziomie to nie w tym klubie "

Monika
26.02.2012
Ocena
1/5

"moim zdaniem klub tandeta, bramkarz nie pozwala wejsc do klubu sprawdzic czy jest impreza tylko na wstepie wola kase, to jest chore, na calym swiecie ludzie moga wejsc i zobaczyc czy mozna sie dobrze zabawic, a tutaj robia problemy. Nie polecam"

Sławek
22.05.2011
Ocena
1/5

"Chętnie bym oceniła klubik wewnątrz ale niestety miałam tę nieprzyjemność że obięła mnie selekcja pomimo iż byłam zaproszona do klubu na urodziny koleżanki która miała rezerwację. Wchodziłam z mężem a może gdybym wchodziła sama nie byłopby problemu? Mimio wszystko taka bezmyslna selekcja nie stawia klubu wysoko w rankingu"

Aśka
18.02.2008
Ocena
1/5

"suuuuuuuuuuuper to mono"

kamila
22.08.2007
Ocena
3/5

"Sobota: BEATS FRIENDLY NOVIKA (voc) DJ RAWSKI & DJ LIPSTICK music: electro, deep & vocal start. 21.00, wstęp 10pln"

bejbe
08.03.2007
Ocena
5/5