Le Madame


Dumna nazwa Le Madame od jakiegoś czasu, za sprawą głośnego zamknięcia, znana jest w całej Polsce. Do tej pory był to przyczółek wszystkich warszawskich freaków – schowana przed oczami tych, którzy nie wiedzieli o jej istnieniu, z przestrzennym wnętrzem i mnóstwem oryginalnych gadżetów. Le Madame była nie tylko klubem, ale także centrum kultury – odbywały się tu koncerty, wystawy i przedstawienia teatralne. Miejsce rozkręcało się o czwartej popołudniu i emanowało pozytywną energią aż do rana. Mamy nadzieję, że czarująca Le Madame już wkrótce do nas powróci…

Le Madame in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
ul. Kozla 12

telefon:

fax:

EMAIL Le Madame

Le Madame stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Nocne życie Warszawy
Kraków nocą
Kluby w Zakopanem

Le Madame

"Le Madame Forever!"

XXX
25.04.2021
Ocena
3/5

"Obecnie jest nowe fajne miejsce, Brzozowa37 ktore miesci sie na starym miescie tam gdzie kiedys byla Tomba Tomba. Miejsce to jest obfite w rozne wydarzenia kulturowe, sa koncerty na zywo , wystepy fajnych djow , gwiazdy z zagranicy planowane sa tez wystepy teatralne, miejsce ma bardzo ciply klimat. Polceam !!!!"

Marta
13.01.2014
Ocena
5/5

"LeMa było kulturalną perełką dla młodych ludzi. Szeroką formą kultury przez duże K i jedyne chyba, które łączyło muzykę z wieloma dziedzinami sztuki. Moje horyzonty poszerzyło LeMa wielce. Rozwijało w ambitny sposób młodych ludzi, takiego miejsca w Wawie juz niestety nie ma..."

Maja Maj
07.06.2012
Ocena
5/5

"Szkoda ze Madame zamkneli."

Senior
27.05.2010
Ocena
4/5

"Tomba Tomba, czyli młodsza siostra (nieistniejącej już niestety) Le Madame. Klub o wysmakowanym wnętrzu i niepowtarzalnym klimacie, w którym swobodnie możesz się oddać weekendowemu szaleństwu, niczym nieskrępowanej rozrywce, a może nawet i rozpuście. Sześć poziomów, 3 bary, chilloutroomy i darkroom, a dla wielbicieli kąpieli z bąbelkami - jacuzzi na najniższym poziomie klubu. Dobry nastrój klientom zapewnia przystojna i fachowa obsługa. Dolny dance floor - tu, ocierając się o spragnione ciała innych imprezowiczów (i imprezowiczek), możesz zatracić się w tańcu w rytm różnych gatunków muzyki elektronicznej jak elektro, deephouse, clickhouse, tech-house, elektrotechno, dubhouse oraz wiele pokrewnych. Dodatkowy - górny dance floor jest natomiast często zdominowany przez hiciarsko-oldschoolowe brzmienia disco/funk. Udaj się w nocny rejs poza sztywne zasady codziennego życia! Tomba Tomba działa w piątki i soboty, od 22 do późnych godzin porannych (do ok. 10-12). W ramach afterparty od godz. 5.00 zapraszamy na śniadanko. W pozostałe dni klub działa czasami podczas imprez tematycznych. W weekend w godzinach 22 - 24 do T.T. wstęp za darmo! Po godzinie 24 - 10 zł bilet studencki, 15 zł normalny (nie dotyczy bardziej wypasionych imprez z gwiazdami). "

traba
28.01.2007
Ocena
5/5

"O klubie stało się głośno w marcu 2006, kiedy postępowanie sądowe zostało zakończone prawomocnym wyrokiem nakazującym eksmisję, a do klubu zgłosił się komornik sądowy Jacek Bogiel. Przez kilka dni na miejscu protestowali bywalcy, miłośnicy, politycy i artyści. Poparcia klubowi udzielił aktor John Malkovich, który w tym czasie przebywał w Warszawie. 31 marca 2006 roku w Le Madame pojawił się komornik sądowy w eskorcie policji i protestujący zostali usunięci z lokalu siłą. Klub został komisyjnie opieczętowany. Według właścicieli i sympatyków klubu zamknięcie oraz eksmisja nie miały związku z długami, lecz były spowodowane wyłącznie względami politycznymi (sympatiami politycznymi właścicieli klubu i ich skonfliktowaniem z rządzącą w Warszawie partią PiS). Z zarzutami nie zgadzają się miejscy urzędnicy związani z tą partią."

jacek
22.01.2007
Ocena
5/5

"no szkoooooooooooda........:("

karola
22.01.2007
Ocena
5/5