Ganders Tea Room


Kiedy tylko zajrzysz do Ganders, urzekająca atmosfera i unoszący się aromat prawdziwej herbaty na pewno sprawi, że pozostaniesz tu dłużej. Herbaciarnia jest utrzymana w klasycznym stylu angielskim, a w karcie znajdziemy wybór herbat z całego świata. Chociaż prawdziwi koneserzy piją herbatę bez dodatków, dla tych, którzy mają mniej ortodoksyjne podejście do rytuału przygotowano spory zestaw pysznych ciast i ciasteczek. Ganders to miejsce szczególnie dobre na zimowe wieczory, podczas których filiżanka ciepłej herbaty jest nieodzowna.

Ganders Tea Room in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Saska Kepa

adres:
ul. Francuska 12

telefon:
+48 (22) 6174616

fax:

EMAIL Ganders Tea Room

Ganders Tea Room stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Nocne życie Warszawy
Kraków nocą
Kluby w Zakopanem

Ganders Tea Room

"Zawsze polecałem herbaciarnię jako miejsce gdzie w dobrej atmosferze można posiedzieć i wypić nie tylko dobrą herbatę ale i kawę. Po ostatniej wizycie zmieniłem radykalnie zdanie. Po pierwsze długie czekanie na kelnerkę (a nie było wielu klientów) - przyszła po kilkunastu minutach dopiero po interwencji przy bufecie. Ale to się zdarza wszędzie. Porażką jest natomiast herbata. Zamówiłem darjeeling - herbatę o bardzo delikatnym smaku, która o wiele słabiej naciąga od większości herbat. Otrzymałem dzbanuszek herbaty zaparzony na WODZIE Z KRANU. Od miesiąca woda miejska na Saskiej Kępie cuchnie fenolem. Gdyby to była mocniejsza herbata - trudno było by ten fenol wyczuć. DLa mnie to dno."

Roman
02.07.2009
Ocena
2/5

"Najfajniejsze miejsce żeby sobie usiasc, spokojnie porozmawiac i napic pysznej herbatki i zjesc pyszna szarlotke :) polecam!"

Madzia :)
01.06.2008
Ocena
5/5

"wspaniała atmosfera i najważniejsze , że pijąc doskonałą herbatę nie tonie się w oparach dymu papierosowego !! Więcej takich miejsc. Nie tylko na obszarze Saskiej Kępy. "

dorota
18.02.2008
Ocena
3/5

"Szkoda, że na Pragę mi nie po drodze, bo herbaciarnia jest warta zobaczenia. Pyszne herbaty (jednym imbrykiem mogą podzielić się dwie osoby), sympatyczny, "retro" wystrój."

ptasia
15.10.2007
Ocena
5/5