Organza


Na chwile obecna klub zamkniety.

Jeśli szukasz klasycznego miejsca, w którym można dobrze się pobawić, Organza to idealny wybór. Od niedawna jeden z ulubionych lokali młodych warszawiaków, w ciągu dnia jest atrakcyjnym barem serwującym posiłki, natomiast w nocy przeobraża się w stylowy klub. W środy i czwartki muzycznie dominują tu rytmy groove, natomiast w weekendy – mieszanka muzyki polskiej, old school, lat osiemdziesiątych i wszystkiego, co może nas skutecznie rozruszać. W Organzie zdarzają się także wieczory filmowe oraz wystawy, toteż warto śledzić repertuar na bieżąco! Wybierając się tutaj, trzeba pamiętać o dobrym image – ubrania sportowe nie są mile widziane przez bramkarzy.

Kliknij na mapę

Organza in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
City Centre

adres:
ul. Sienkiewicza 4

telefon:
+48 (22) 8283232

fax:
+48 (22) 8283232

EMAIL Organza

Organza stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Nocne życie Warszawy
Kraków nocą
Kluby w Zakopanem

Organza

"gdyby ten lokal sie przeniosl do poznania to ja tez bym sie zrobil do niepoznania, organza trzyma mnie przy zyciu no i piciu oczywiscie : )"

gdyby
12.04.2007
Ocena
5/5

"fakt, że ostatnio zauważyć można dziwny lans na pedzia. Dziwna sprawa, ale to zrozumiałe, że takie coś może drażnić nie jedną osobę. Ja osobiście nie mam nic do gejów, bo to jest osobista sprawa każdego z nas, co właśnie nie oznacza, że to kimś się jest trzeba wywlekąc na zewnątrz albo co gorsza - używać jako etykietki do tego żeby się polansować. Wtedy to tylko zwykła żenada "

salomon
28.03.2007
Ocena
4/5

"ale ty nie skomplikowany fajansiarz jestes, idz ziemniaki odcedzic bo bredzisz...."

hrum
14.03.2007
Ocena
3/5

"dobra nuta i kulturalne towarzycho"

jol
06.02.2007
Ocena
3/5

"orgazm w oraganzy......uwielbiam to miejsce : )"

ploty
20.01.2007
Ocena
5/5

"Polecam imprezy czwartkowe, wtedy jest latino night i genialna muzyka grana przez dj Szynszyla. (latino bardziej dyskotekowe, brazylijskie, prawie wcale salsy i merenge:). to najlepsze imprezy latino w Warszawie. imprez w inne dni nie polecam.lepiej zagladnac gdzie indziej....."

hanka banarska
19.01.2007
Ocena
4/5