Gwiazdeczka Jazz Bistro


Gwiazdeczka, kultowy klub studencki, znajduje się w tym samym miejscu już od czasów PRL. Obecnie należy do popularnej sieci Jazz Bistro i stała elegancką gwiazdą w gwiazdozbiorze warszawskich klubów. W jej wnętrzu możemy znaleźć salę na duże przyjęcia i przytulne kąciki dla zakochanych. Podczas ciepłych letnich dni jest otwierany szklany dach nad tarasem, dzięki czemu można nocą oglądać gwiazdy, popijając kawę lub wino.

Gwiazdeczka Jazz Bistro in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
Old Town

adres:
Piwna 40

telefon:
+48 (22) 8878764

fax:
+48 (22) 8878765

EMAIL Gwiazdeczka Jazz Bistro

Gwiazdeczka Jazz Bistro stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Nocne życie Warszawy
Kraków nocą
Kluby w Zakopanem

Gwiazdeczka Jazz Bistro

"Miejsce z niepowtarzalnym klimatem."

Andrzejek
01.08.2010
Ocena
3/5

"Jestem rozczarowana, zaplanowalam uroczystość dla mnie ważną w tejże restauracji, tydzień wcześniej osobiście poszłam zarezerwować stolik, przed samą uroczystością osobiście przyniosłam kwiaty i poprosiłam, aby stały już na stoliku. Zjawiliśmy się wszyscy po 40 minutach - nasz stolik był zajęty, panie kelnerki przesadziły gości, usiedliśmy, kwiaty postawili, ale zapomnieli wstawić je do wody, bo były zwiędnięte - i to wszystko z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha - lubiłam to miejsce ze względu na położenie i wystrój, ale naprawdę po tym co mnie tam spotkało nikomu - nikomu nie polecam - chyba, że na jedno piwo i dalej gdzieś do restauracji z prawdziwego zdarzenia "

Agnieszka
12.07.2007
Ocena
1/5

"Mam 54 lat więc Gwiazdeczkę znam od czasów, gdy była ciasnym placykiem pod gołym niebem, z chwiejącymi się 4 stoliczkami i 1 uschniętym krzakiem dzikiej róży. I było to najfajniejsze miejsce w Wawie na długie studenckie posiedzenia. teraz jest super moderną restauracyjką z niewiarygodnie zestawionymi aluminium, szkłem i Starówką. I to wszystko współgra i pasuje!!! I choć ceny są studenckie do studenckich doradców wicepremierów, każdy winien ją odwiedzić, ze względu na nastrój, kuchnię, no i przemiłą, absolutnie kompetentną i życzliwą grupę młodych "asystentów" gościa. jestem tam raz w tygodniu, polecam i zapraszam wszystkich znajomych. Mam nadzieję, że czas, kalkulacje cena/zysk lub inne "okoliczności ojczystego biznesu" nie zmienią moich odczuć. Gratuluję i trzymam kciuki za cd. Janusz"

janusz
31.05.2007
Ocena
5/5