Zoo


Jeśli masz ochotę poobserwować złotą młodzież Warszawy w jej naturalnym środowisku, powinieneś przyjść właśnie tutaj. Po pozytywnym przejściu selekcji wstępuje się do oazy hedonizmu. Wystrój dominują skórzane kanapy w czarno-białą zebrę, zaś imprezę nakręcają najmodniejsze zespoły i didżeje stolicy – jednak w dobrym stylu jest tu okazywać obojętność wobec tych wszystkich atrakcji. Zaglądając do kolejnych sal możemy odkryć, że do dyspozycji są tu także łóżka, a nawet wanna, jeśli mamy ochotę odświeżyć się po gorącej atmosferze lokalu. Specyficznie - ale polecamy w celach poznawczych.

Zoo in English

spis lokali
opinie

Mapa

location:
City Centre

adres:
ul. Mazowiecka 13

telefon:

fax:

EMAIL Zoo

Zoo stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Nocne życie Warszawy
Kraków nocą
Kluby w Zakopanem

Zoo

"Wszystkich klubowiczów i zainteresowanych pragniemy poinformowac, ze klub Zoo w Warszawie nie wywiazuje sie z ustalonych terminow bookingowych wobec djow. Najemca tego miejsca unika odpowiedzialnosci finansowej i nie wyplaca djom naleznych ich pieniedzy za odwolany booking na tydzien przed impreza. W zadnym z warszawskich klubow nigdy nie miala miejsce taka sytuacja. Przestrzegamy wszystkich przed managementem klubu!!!"

zoodisco
20.05.2009
Ocena
1/5

"byłem wczoraj w zoo wstapiłem przypadkiem a tu impra na całego dobra muze serwowali dj-e tak trzymac ale sie ubawiłem nie wspomne juz o wypitym alkocholu "

klubowicz
24.04.2008
Ocena
3/5

" 27.02. Szalone lata 70-te w klubie ZOO start 21 "

toooo
23.02.2007
Ocena
4/5

"28.02. eXotic eXperience Kuki (B4N) Lukas (B4N) start 21 wjazd za free, selekcja"

taaa
23.02.2007
Ocena
4/5

"Ostatnio sporo wypilem tu roznego alkoholu i to na tyle, ze zgubilem swoich znajomych. Myslac, ze zmienili lokal, wybieglem w samej koszuli na poszukiwania. Na szczescie nie bylo mrozu, a poza tym za chwile oddzwonili, ze mnie na miejscu szukaja. Wrocilem wiec do klubu, kontynuuuuuujac popijanie i hulanie. "


24.01.2007
Ocena
4/5