Holmes Place SPA


Holmes Place SPA: upragnione chwile wytchnienia i relaksu, dzięki zabiegom SPA: masaże, zabiegi kosmetyczne, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz kuracje łączone.
Różnorodna oferta zabiegów na twarz i ciało: kosmetyka, masaże, pielęgnacja stóp i dłoni, fizjoterapia, dietetyka, medycyna estetyczna. Do Państwa dyspozycji pozostają znani specjaliści.
Dla Pań: bardzo trwały manicure i pedicure hybrydowy, zabiegi rozświetlające i oczyszczające skórę twarzy, szyi i dekoltu, niechirurgiczny lifting piersi, wyszczuplenie i ujędrnienie ciała – kuracje André Zagozda. Masaże: liftingujący twarzy, relaksujący i modelujący.
Dla Panów: wzmocnienie linii szczęki i wypełnienie zapadniętych skroni , zabiegi kosmetyczne dostosowane do potrzeb skóry mężczyzn, nawilżenie i oczyszczenie z zastosowaniem preparatów firmy Thalgo i Dermalogica, manicure męski. Masaże: relaksujący, leczniczy i sportowy.
Dla Dwojga: duet - dwa masaże przeprowadzane jednocześnie przez dwóch terapuetów w jednym gabinecie. W tle romantyczna muzyka, czekoladki, wino musujące z wybornymi truskawkami. Masaże: relaksujący, klasyczny lub owocowy...

Holmes Place SPA in English

spis usług
opinie

Mapa

location:
City Centre West

adres:
Hilton Hotel, ul. Grzybowska 63

telefon:
+48 22 313 12 22

fax:

EMAIL Holmes Place SPA

Holmes Place SPA stronaWarszawa Hotele
Apartamenty

 


Trendy Hair Fashion
Hupało & Wollf Hairdesign
Franck Provost

Holmes Place SPA